zaterdag 10 april 2010

Tweede in de Wereldbeker Ronde van Drenthe! Super dag voor Nederland Bloeit!

Vandaag een super mooie dag voor onze ploeg Nederland Bloeit met een eerste en tweede plek! Voor mij de eerste podiumplek in een wereldbekerwedstrijd! Op de eerste kasseistrook werd het al uit elkaar gereden. Het peloton was na de laatste kasseistrook uitgedund tot een groep van ongeveer 35 rensters met van onze ploeg Marianne, Loes G. en mijzelf erbij. Er werd achter elkaar gedemarreerd en vlak voor de tweede beklimming van de VAM berg (op 88 kilometer) reed ik weg met Becker, Düster (beiden Cervélo), Cantele (HTC Columbia), Bronzini (Gauss), Blaak (Leontien.nl) en Lindberg (Red Sun).

Later wist Loes Gunnewijk met nog drie anderen (Slappendel van Cervélo, Visser van HTC Columbia en een Amerikaanse van Tibco) aan te sluiten. Cervélo en Columbia waren actief met aanvallen en Loes en ik sprongen om de beurt mee. Met sprintster Bronzini in de groep, wilden we graag wegrijden zonder haar erbij. Een keer heb ik het zelf geprobeerd: drie kilometer voor de finish ben ik één keer volle bak gegaan en had gelijk een gaatje, maar er werd daarna toch gereageerd. Anderhalve km voor het einde ging Loes volle bak en ze lieten haar rijden! Ik zat deze keer goedgeplaatst in het wiel van Bronzini, voor het geval Loes toch teruggepakt zou worden op de streep. Ik zie eerst Loes winnen en kom daarna vervolgens ruim voor Bronzini als tweede over de streep! Samenvatting (TV uitzending NOS) Finish (TV uitzending NOS) TV uitzending RTV Drenthe Uitslag

Gepost door: Annemiek op zaterdag 10 april 2010

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Nieuwste berichten

maandag 8 januari 2024

Fiets met me mee in het fantastisch mooie Colombia!

vrijdag 8 december 2023

Laatste zolderopruiming groot succes

© Annemiek van Vleuten